معرفی فرتاک

آنچه باید درباره خانواده فرتاک بدانید

DEVELOPMENT & EXELENCE

شرکت توسعه تعالی فرتاک با هدف ایجاد پیوندی نیرومند بین ساحت های نظری و عملی حوزه آموزش و توسعه منابع انسانی راه اندازی شده است و در این راستا با استفاده از جدیدترین دست آوردهای علمی حوزه آموزش و یادگیری، سازمان ها و مدارس

را در استقرار فرایندهای آموزش(نیازسنجی، برنامه ریزی،‌طراحی، اجرا و ارشیابی) و همچنین تولید محتوای آموزشی چندرسانه ای و ارائه آموزش های الکترونیک در جهت توسعه فردی و شایستگی های شغلی و سازمانی یاری می رساند.

چرا فرتاک

مزیت های رقابتی خانواده فرتاک چیست

تلاش در جهت خودکفا ساختن سازمانها

تیمی کاملا علمی- اجرایی

حرکت در جهت روند های جهانی

توانایی تبدیل کردن ایده ها به راهکارهای عملیاتی

بهره مندی از تیمی کاملا علمی- اجرایی

از آنجا که اعضای تیم شرکت توسعه تعالی فرتاک دانش آموختگان رشته های مرتبط با آموزش هستند که مدارک تحصیلات تکمیلی خود را از بهترین دانشگاه ­ها ( علامه طباطبایی، شهید بهشتی و … ) دریافت کرده ­اند و سا­ل ­ها در سازمان­های مختلف در حوزه آموزش مشغول به کار بوده ­اند، علاوه بر آنکه نیاز و زبان صنایع را به خوبی درک می­کنند از سطح دانش بالایی جهت فعالیت در حوزه آموزش و توسعه منابع انسانی برخوردار هستند

توانایی تبدیل ایده ها و راهکارهای نظری به راهکارهای عملیاتی - تجاری

تیم شرکت توسعه تعالی فرتاک این توانایی را دارد که جدید ترین روش­ها و ایده­ های مطرح شده در حوزه منابع انسانی و به ویژه آموزش و توسعه منابع انسانی را به راهکارهای عملیاتی تبدیل کرده و آن ها را در سازمان­ ها پیاده سازی کند. فعالیت در حوزه خردآموزی یکی از بهترین نمونه های این شایستگی اعضای تیم فرتاک است.

حرکت در جهت روند های جهانی

فرتاک تلاش می کند ضمن پاسخگویی به درخواست های سازمان ها، جدید ترین موضوعات و روند های بین المللی را رصد کرده و آموزش سازمان ها را در این مسیر هدایت کند. در عصری که آموزش به سمت ارائه غیر حضوری حرکت می کند و رویکرد جهانی حرکت از آموزش به سمت یادگیری است و تاکید می شود محتوا به صورت خرد، شخصی سازی شده و در بسترهای فناورانه تولید شود تا حتی تولید محتوا بر اساس خصیصه ها و علاقه مندی های فراگیر انجام شود، شرکت فرتاک بر خردآموزی در بستر نرم افزارها و ابزارک هایی مانند تلفن همراه تاکید می کند.

تلاش در جهت خودکفا ساختن سازمان ها

فرتاک ضمن ارائه خدمات مشاوره ای و پژوهشی سازمان ها را به خود بسندگی می رساند. به این صورت که در کنار تمامی خدمات، بسته آموزش را نیز ارائه می دهد تا سازمان ها پس از یکبار مراجعه به فرتاک بتوانند نیازهای خود را رفع کنند و از فرتاک و سایر شرکت های مشاور بی نیاز گردند. همچنین آموزش را محدود به برگزاری دوره نمی دانیم و بسته خدمات پشتیبانی نیز ارائه می دهیم تا فراگیر پس از مراجعه به محیط کار واقعی همچنان از حمایت علمی و فنی برخوردار باشد و بتواند آموخته ها را به عمل تبدیل کند.

شرکت توسعه تعالی فرتاک

تمرکز بر رشد، توسعه و توانمندسازی منابع انسانی سازمان ها با رویکرد یادگیری سازمانی
ترویج فرهنگ استفاده از روش های علمی پژوهش و تحلیل در بهبود عملکرد سازمانی
مشاوره و ارائه خدمات آموزشی مناسب به کلیه اجزاء یک سازمان در جهت تعالی منابع انسانی
تلاش جهت تسری فرایند آموزش و بهسازی متناسب با نیازها و مأموریت های سازمان ها و مدارس
فراهم کردن بستر مناسب برای متخصصین منابع انسانی سازمان ها با رویکرد مشارکتی جهت ارائه راه حل های نوآورانه

شرکت توسعه تعالی فرتاک

هدف ۱

راه اندازی علمی و کاربردی فرایند آموزش و بهسازی در سازمان ها

هدف ۲

انتقال تجربیات موفق سازمان های پیشرو در قالب بهینه کاوی

هدف ۳

توسعه مدیریت دانش و یادگیری و ایجاد فضای مناسب جهت تبادل اطلاعات و تجربیات

هدف ۴

بکارگیری روش های علمی تحلیل و پژوهش به منظور شناسایی آسیب های سازمانی

هدف ۵

تبیین الگوهای موفق آموزشی جهت اثربخشی آموزش در سازمان ها و مدارس کشور