فرتاک

ما در شرکت توسعه و تعالی فرتاک به شما کمک می کنیم تا بهترین آموزش های سازمانی و فردی را تجربه کنید

شرکت توسعه تعالی فرتاک با هدف ایجاد پیوندی نیرومند بین ساحت های نظری و عملی حوزه آموزش و توسعه منابع انسانی راه اندازی شده است و در این راستا با استفاده از جدیدترین دست آوردهای علمی حوزه آموزش و یادگیری، سازمان ها و مدارس را در استقرار فرایندهای آموزش(نیازسنجی، برنامه ریزی،‌طراحی، اجرا و ارشیابی) و همچنین تولید محتوای آموزشی چندرسانه ای و ارائه آموزش های الکترونیک در جهت توسعه فردی و شایستگی های شغلی و سازمانی یاری می رساند.

بهره مندی از تیمی کاملا علمی- اجرایی

از آنجا که اعضای تیم شرکت توسعه تعالی فرتاک دانش آموختگان رشته های مرتبط با آموزش هستند که مدارک تحصیلات تکمیلی خود را از بهترین دانشگاه ها ( علامه طباطبایی، شهید بهشتی و ... ) دریافت کرده اند و سا ل ها در سازمان های مختلف در حوزه آموزش مشغول به کار بوده اند، علاوه بر آنکه نیاز و زبان صنایع را به خوبی درک می کنند از سطح دانش بالایی جهت فعالیت در حوزه آموزش و توسعه منابع انسانی برخوردار هستند.

توانایی تبدیل ایده ها و راهکارهای نظری به راهکارهای عملیاتی - تجاری

تیم شرکت توسعه تعالی فرتاک این توانایی را دارد که جدید ترین روش ها و ایده های مطرح شده در حوزه منابع انسانی و به ویژه آموزش و توسعه منابع انسانی را به راهکارهای عملیاتی تبدیل کرده و آنها را در سازمان ها پیاده سازی کند. فعالیت در حوزه خردآموزی یکی از بهترین نمونه های این شایستگی اعضای تیم فرتاک است.

حرکت در جهت روند های جهانی

فرتاک تلاش می کند ضمن پاسخگویی به درخواست های سازمان ها، جدید ترین موضوعات و روند های بین المللی را رصد کرده و آموزش سازمان ها را در این مسیر هدایت کند. در عصری که آموزش به سمت ارائه غیر حضوری حرکت می‌کند و رویکرد جهانی حرکت از آموزش به سمت یادگیری است و تاکید می شود محتوا به صورت خرد، شخصی سازی شده و در بسترهای فناورانه تولید شود تا حتی تولید محتوا بر اساس خصیصه ها و علاقه مندی های فراگیر انجام شود، شرکت فرتاک بر خردآموزی در بستر نرم افزارها و ابزارک هایی مانند تلفن همراه تاکید می کند.

تلاش در جهت خودکفا ساختن سازمانها

فرتاک ضمن ارائه خدمات مشاوره ای و پژوهشی سازمان ها را به خود بسندگی می رساند. به این صورت که در کنار تمامی خدمات، بسته آموزش را نیز ارائه می دهد تا سازمان ها پس از یکبار مراجعه به فرتاک بتوانند نیازهای خود را رفع کنند و از فرتاک و سایر شرکت های مشاور بی نیاز گردند. همچنین آموزش را محدود به برگزاری دوره نمی دانیم و بسته خدمات پشتیبانی نیز ارائه می دهیم تا فراگیر پس از مراجعه به محیط کار واقعی همچنان از حمایت علمی و فنی برخوردار باشد و بتواند آموخته ها را به عمل تبدیل کند.

خدمات فرتاک

شرکت فرتاک در سه حوزه اصلی فعالیت دارد : آموزش و توسعه منابع انسانی، استقرار استانداردهای آموزشی و پیاده سازی آموزش الکترونیکی در سازمان ها و مدارس. در ادامه خدماتی که در این سه حوزه ارائه می دهیم به صورت خلاصه معرفی شده اند؛

عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....
عنوان آکاردئون
لورم ایپسوم متن ساختگی....

راه های تماس باما

تلفن تماس: ۰۲۱۸۸۹۰۷۶۹۸

شماره واتساپ: ۰۹۰۳۵۱۰۵۸۹۱

ایمیل: INFO@HRTD.ir

کد پستی: ۱۵۹۳۶۵۵۴۱۱

مجموعه فرتاک دورکاری می باشد و از طریق ایمیل با ما در ارتباط باشید(ساعت کاری مجموعه از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹ صبح الی 6 عصر می باشد. )

آدرس: تهران، خیابان حافظ، بالاتر از خ طالقانی، خیابان رودسر مرکز رشد و نوآوری دانشگاه خوارزمی، پلاک ۸